KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14818530

nr 1481 8530

Olle Hjortzberg

(1872-1959), Sverige

Etsning, Nytorget. Signerad, numrerad 59/100, daterad 1917. Bildmått: 27x22 cm, yttermått inklusive ram: 42x35 cm

Utrop:

500 kr

måndag 8 augusti 2022
kl 18:43:20

Olle Hjortzberg

Läs mer om Olle Hjortzberg